icon1

INNOWACJA

Produkty marki Cleantensive to linia innowacyjnych środków czystości i chemii przemysłowej. Wyznaczając najnowsze standardy, tworzymy ekologiczne produkty, wysokiej skuteczności działania, a przede wszystkim bezpieczne dla ludzi i środowiska. Inwestujemy w badania i rozwój, by proponować najbardziej efektywne i bezpieczne rozwiązania.

icon2

BEZPIECZEŃSTWO

Dbając o ludzi i środowisko stworzyliśmy nowoczesną linię produktów, które nie zawierają w swoim składzie substancji niebezpiecznych i minimalizujemy ilość alergenów. Większa ochrona zdrowia to zaleta, która wyróżnia całą gamę naszych produktów.

icon3

PROFESJONALIZM

Budowane przez lata doświadczenie, doskonała znajomość rynku stawia nas w czołówce firm chemicznych, które oferują wysokiej jakości rozwiązania w konkurencyjnej cenie. Poznaliśmy potrzeby naszych Klientów, co pozwoliło nam stworzyć nowoczesną linię produktów do wielu zastosowań.

NATURALNE SKŁADNIKI

Profesjonalne środki utrzymania czystości Cleantensive są nie tylko wysoko skuteczne ale również przyjazne dla pracownika.

Specjalnie opracowane receptury opieramy na składnikach pochodzenia naturalnego, ograniczamy niebezpieczne substancje i alergeny do minimum.

cleantensive-gif